ARTYKUŁY

10 małych momentów, które uczyniły Wrestlemanię 35 jeszcze lepszą

Wrestlemania zazwyczaj kojarzy nam się z legendarnym rywalizacjami oraz historycznymi pojedynkami, które naznaczają historię wrestlingu. W tym roku na największej ze scen również dostaliśmy kilka wielkich momentów. Wygrane Kofiego Kingstona czy Becky Lynch będą tymi wydarzeniami, które fani będą pamiętać i wspominać latami. Jednak Wrestlemania to także te małe momenty, które postanowiłam zebrać z tegorocznej gali i wam przedstawić:

1. Powroty
Czym byłaby Wrestlemania bez powrotów? W tym roku na największej ze scen zobaczyliśmy m.in. takie osoby jak Hulk Hogan, Rick Flair, JBL, Shawn Michaels czy Paige. Niezależnie od tego, czy tylko komentowali pojedynek, mieli krótki segment czy nawet znacząco ingerowali w pojedynek. Wielu fanów na pewno ucieszyło to, że mogli zobaczyć swoich idoli z dzieciństwa i zaliczyć krótką podróż sentymentalną.

2. Wejście Paula Heymana
Wszystko, co wydarzyło się pomiędzy Brockiem Lesnarem a Sethem Rollinsem, stworzyło jeden z największych momentów tej Wrestlemanii. Jednak czymś, co zbudowało atmosferę tego pojedynku, był moment, w którym zdenerwowany Paul Heyman przerwał pozującym Bliss i Hoganowi. Udał się on do ringu sam i oznajmił, że skoro Brock nie będzie zamykał gali, to ją otworzy. Dzięki temu, że był to pierwszy pojedynek na gali oraz sposobowi, w jaki został zapowiedziany, jego odbiór był zdecydowanie lepszy niż gdyby był np. po walce Kofiego z Bryanem. Zamiast narzekać na pojedynek, fani cieszyli się, że już po kilkunastu minutach gali dostali jedno z najbardziej wyczekiwanych zwycięstw.

3. Seth Rollins kręcący tytułem
Zwycięstwo Setha było ogromnym wydarzeniem, ale oprócz samego widoku Rollinsa z tytułem Universal było coś jeszcze, na co wiele osób czekało. W końcu czym byłby widok Beastslayera z pasem, gdyby nim porządnie nie zakręcił. Tak więc kilkunastosekundowe kręcenie Mistrzostwem Universal na rampie idealnie dopełniło otwarcia gali.

About Author

0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments