Artykuły

10 najlepszych walk w historii WrestleManii!

WrestleMania to najważniejsza gala w kalendarzu WWE, największy event wrestlingowy na świecie. Przez trzydzieści trzy lata, w których to show się odbywa, zobaczyliśmy masę pojedynków. Wrestling polega na walce dobra ze złem, a największa ze scen ma rozwiązywać konflikty, które ciągną się od miesięcy.

Wiadome jest, że WrestleMania przez fakt posiadania tylu edycji ma swoje klasyki, jak i wielkie zawody. Do dzisiaj fani ze smutkiem wspominają takie walki, jak Triple H vs. Randy Orton z WrestleManii XXV, świetny feud zakończony bardzo rozczarowującym pojedynkiem.

My jednak skupmy się na tej pozytywnej części „pokazu nieśmiertelnych” i przyjrzyjmy się dziesięciu najlepszym walkom, które odbyły się na WrestleManii. Wyselekcjonowanie ich było naprawdę trudnym zadaniem, dlatego apeluje o rozsądnie podejście do tego wpisu. Nie ma waszej ulubionej walki w dziesiątce? „Skoro u mnie jest na miejscu pierwszym, to dlaczego u Ciebie nie jest w pierwszej dziesiątce?”. Jest to ranking subiektywny, dlatego też jesteście w stanie poznać moje zdanie, jednak nie dyskryminuje w ten sposób waszego.

Jeszcze przed publikacją, na przestrzeni dwóch dni dokonałem kilku zmian w zestawieniu, dlatego i dla mnie było to ciężkie zadanie. Skoro już to sobie wyjaśniliśmy, to przejdźmy jednak do wspomnianej dziesiątki!

KATEGORIE
ArtykułyWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*