ARTYKUŁY

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

Royal Rumble PPV zbliża się wielkimi krokami. I nie ma co się dziwić, że oczekiwania są niesamowicie wysokie, jest to przecież jedno z najbardziej oczekiwanych PPV w roku. Dodatkowo właśnie tej nocy rozpoczyna się najgorętszy okres w świecie wrestlingu, czyli Road to Wrestlemania. Jednak skupimy się na samym 27 stycznia, kiedy to odbędzie się Royal Rumble PPV i dwa Royal Rumble Matche.  

Każdego roku wszyscy oczekujemy, jakie niespodzianki przyniesie nam ów pojedynek. Kilka lat temu pod numerem 3 zadebiutował w WWE AJ Styles, rok temu mieliśmy pojawienia się takich osób, jak Andrade Cian Almas czy Adam Cole, którzy dzień wcześniej walczyli na gali NXT TakeOver. Dodatkowo niespodziewanie powrócił Rey Mysterio, a sam Royal Rumble Match odbił się jako jeden z najlepszych w historii. W tym roku oczekiwania nie są mniejsze, a poprzeczka zawieszona tak wysoko, że nie wiadomo czy WWE będzie w stanie do niej sięgnąć, nie mówiąc już o jej przebiciu.  

Wspomnieliśmy, że główna częścią Royal Rumble matchu są powroty, tak więc kto w tym roku może zaskoczyć nas swoim pojawieniem się? Kandydatów jest naprawdę wielu! 

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments