ARTYKUŁY

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Ostatni przystanek przed WrestleManią 35 już dziś. Fastlane PPV zawsze miało niezwykle trudne zadanie i wydaje się, że w tym roku aż tak źle być nie powinno. Na początku miało być to PPV, które należałoby do Kofiego Kingstona nieważne czy wygrałby tytuł. Jednak plany się zmieniły i teraz powracający Kevin Owens stoi przed szansą zdobycia głównego tytuły kilka tygodni przed WrestleManią.

Dodatkowo walka o Raw Women’s Championship nabiera kolorów i już podczas Fastlane okaże się ostatecznie, jak ona będzie wyglądać. Czy dostaniemy powtórkę z Survivor Series 2018, czy może dostaniemy prawdopodobnie największą walkę w historii kobiecego wrestlingu. Triple Threat wygląda najbardziej obiecująco, jednak wszystko zależy od Charlotte i Becky właśnie podczas Fastlane.

Dodatkowo mamy powracające The Shield i pierwszą w historii obronę kobiecych tytułów Tag Team. Noc zapowiada się całkiem ciekawie, tylko teraz pytanie, czy wszystko sprosta naszym oczekiwaniom.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments