ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Tegoroczny shake-up, jak co roku, wywołał sporo emocji wśród fanów. Doszło do wielu zaskoczeń, jak i zdarzeń bardziej oczekiwanych. Co roku jednak takie wydarzenie oznacza początek pewnego rozdziału. To właśnie od momentu gdzie poszczególni zawodnicy zmieniają swoje brandy, fani mogą odczuć swojego rodzaju powiew świeżości. I właśnie taki powiew może okazać się szansą dla sporej ilości zawodników. Dzięki takim diametralnym zmianom w rosterze konkretni wrestlerzy mają w końcu okazje, aby zaprezentować się w zupełnie nowym świetle.

Po trzech tygodniach od WrestleManii znamy już pełne składy RAW oraz SmackDown Live i możemy przyjrzeć się konkretnym zawodnikom, oraz przemyśleć czy zmiana brandu może zakończyć się dla nich pomyślnie, czy okaże się gwoździem do trumny. Na wstępie warto jednak zaznaczyć, że shake-up nie musi być okazją jedynie dla zawodników zmieniających brandy, ale również dla tych, którzy na swoich zostają, jednak dzięki przetasowaniu rosterów, mają większe szanse sprawdzić się w bardziej istotnej roli niż rok temu.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments