ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

The Miz

Mike Mizanin od lat kojarzył się wszystkim z wizerunkiem typowego heela, który nie wstydzi się używać brudnych zagrywek, tylko by osiągnąć cel. Na początku tego roku ujrzeliśmy jednak zupełnie inną twarz Miza – zdeterminowanego syna, który w końcu próbuje grać czysto, aby wywołać uczucie dumy w swoim ojcu. Okazało się, iż w takiej roli A-Lister również spisuje się świetnie, oraz że potrafi dokonać przemiany w taki sposób, aby fani to kupili. Na razie zaprezentował się w ten sposób jedynie podczas programu z Shanem McMahonem, jednak po przejściu na RAW zyskał ogrom potencjalnych przeciwników, z którymi mógłby się zmierzyć. Co prawda obecnie (według keyfabe‚u) władzę nad oboma głównymi tygodniówkami WWE sprawuje Vince McMahon, jego dzieci oraz Triple H, jednak wygląda na to, iż Shane wciąż będzie pokazywać się bardziej na SmackDown, przynajmniej w najbliższym czasie.

Daje więc to możliwość Mizaninowi, aby sprawdzić się w nowej postaci przeciwko komuś nowemu, kto nie znieważył jego ojca lub go nie zdradził. Będzie to niewątpliwie ważny sprawdzian dla Miza – czy będzie w stanie być wiarygodnym babyfacem na dłuższą metę? W ciągu ostatnich lat Mike stworzył sobie taką markę, że jesteśmy w stanie mu zaufać, jedna z pewnością przyda mu się przejściowy rywal, aby rozbudować swoją postać przed wznowieniem rywalizacji z Shanem, do której niewątpliwie dojdzie.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments