ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

AJ Styles

Gdy mowa o AJ Stylesie ciężko skojarzyć go z jakąś szansą, ponieważ odniósł już w WWE ogromny sukces, jakiego nie powstydziłby się niejeden wielki zawodnik. W ciągu trzech lat spędzonych na SmackDown stał się bezkonkurencyjnie twarzą owej tygodniówki. Zdobył tam aż cztery mistrzostwa w tym dwa razy główne złoto oraz niemal co tydzień był jedną z ważniejszych postaci na show. Jednak im dłuższa była jego kariera na niebieskiej tygodniówce, tym ciężej było nie ulec wrażeniu, że postać Fenomenalnego jest coraz mniej interesująca. Spowodowane to było faktem, iż w ciągu tych trzech lat Styles pokonał niemal każdego, kogo mógł pokonać, przez co ciężko było o świeże zestawienia. I właśnie dlatego przejście na RAW może okazać się dla niego wielką szansą, by odświeżyć swoją postać i znów stanąć na czele dywizji jako jeden z najciekawszych zawodników w rosterze.

Bo tak jak wiele mu można ostatnio zarzucić, to trzeba przyznać, że jest niesamowicie utalentowany w ringu i potrafi zachwycić swoimi walkami jak mało kto. Dlatego też, jego pojedynek z Sethem Rollinsem na Money in the Bank może okazać się drzwiami do rozwoju jego dalszej kariery, niezależnie od wyniku. Prawdą jest, że o jego starciach z Nakamurą, Samoa Joe czy Bryanem również mówiło się jako o potencjalnych walkach roku, jednak Seth Rollins nie jest jak pozostali. Zarówno o Rollinsie, jak i o Stylesie zawsze mówiło się, że są w stanie wycisnąć sto procent z przeciwnika. Wszyscy poprzednio wymienieni rywale Feneomenalnego cechują się dosyć specyficznymi stylami, które nie zawsze przypadają do gustu szerszej publiczności. Beastslayera jednak wyróżnia niesamowicie uniwersalny styl, dzięki któremu może przystosować się dosłownie do każdego. Przypomnijmy sobie, chociażby jego starcie z Mojo Rawleyem na RAW, które stało na bardzo dobrym jak na tygodniówkę poziomem. Dlatego też łatwiej będzie mu załapać chemię z AJ’em, a jeśli obaj panowie wycisną z siebie ostatnie soki, może nas czekać świetna walka lub nawet seria walk. Kto wie, może federacja przedłuży tę rywalizację heelturnem jednego z nich?

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments