ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Sheamus

Było o Cesaro, więc pora porozmawiać trochę o drugiej połowie The Bar – Sheamusie. Od kilku lat mówiło się o jego poważnej kontuzji karku, która miała już na zawsze wykluczyć go z akcji, jednak mimo wszelkim plotkom Irlandczyk nigdy nie wziął dłuższej przerwy od wrestlingu… aż dotąd. Nie wiemy niestety, czy pauza Sheamusa spowodowana jest właśnie kontuzją karku, czy też inną ani ile ona potrwa, jednak powinniśmy być dobrej myśli. Ostatecznie Celtycki Wojownik wylądował w tym zestawieniu, ponieważ tak jak na RAW brakuje face’ów, tak SmackDown cierpi na niedobór heelowych postaci. I w ten sposób, w jaki Cesaro mógłby zapchać lukę na RAW, tak Sheamus po powrocie ma szanse, by stać się jedną z ważniejszych antagonistycznych postaci na SmackDown.

Warto zaznaczyć, że Irlandczykowi już od kilku lat brakuje jedynie tytułu Interkontynentalnego w kolekcji, aby zdobyć tak zwany Full House obejmujący bycie Grand Slam Championem, posiadanie walizki Money in the Bank oraz wygranie Royal Rumble Matchu. Niektórzy do tego osiągnięci zaliczają również wygranie turnieju King of the Ring, który nie był organizowany już od lat, ale na szczęście to również Sheamus zdążył już zaliczyć. Wątpliwe jest, aby WWE odrzuciło taką okazję, by stworzyć wielki moment dla tak zasłużonego zawodnika, jakim niewątpliwie jest Sheamus. Kto wie, może to właśnie on odbierze tytuł swojemu rodakowi – Finnowi Balorowi?

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments