ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Bayley

Bayley jest byłą członkinią grupy Four Horsewomen, która jest często uważana za frakcję niezwykle istotną dla początków Kobiecej Rewolucji. Jednak po trzech latach od debiutu w głównym rosterze Bayley pozostaje najmniej utytułowaną zawodniczką spośród przywołanej czwórki. Trzeba przyznać, że WWE mocno zastopowało hype, jaki towarzyszył zawodniczce w momencie debiutu. Najpierw przerwała streak zwycięstw Charlotte na PPV podczas tak mało znaczącej gali, jak Fastlane, a następnie odniosła kolejne zwycięstwo na WrestleManii, które zostało przez wiele osób odebrane jako podcinanie skrzydeł, wtedy dobrze odbieranej, Nii Jax.

Szybko po tym straciła swój tytuł na rzecz zyskującej wówczas popularność Alexy Bliss, co jeszcze bardziej wywołało spadek zainteresowania publiki jej postacią. Nie był to jednak koniec jej drogi przez mękę, ponieważ czekał ją niemal roczny storyline z Sashą Banks, który w teorii miał prowadzić do heel turnu tej drugiej i walki na WrestleManii, jednak ostatecznie nie wprowadził nic poza straconym czasem na tygodniówkach poświęconym tej dwójce. Zostając pierwszymi w historii mistrzyniami kobiet Tag Team Bayley i Sasha nie miały już takiego wsparcia fanów, którzy byli nimi wyraźnie zmęczeni. Przechodząc na SmackDown Bayley dostała szansę na odzyskanie dawnego wsparcia nareszcie nie będąc w żaden sposób związana z Sashą Banks. Już podczas zeszłego pojedynku z Charlotte Bayley miała większe wsparcie od fanów niż ostatnimi miesiącami, więc przy odpowiednim bookingu może ona znów wrócić na szczyt jako uwielbienica publiczności.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments