ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Sasha Banks

Najwyższa pora porozmawiać o wcześniej wspomnianej Legit Boss, która ostatnimi czasy ma, powiedzmy, że bardzo napięte stosunki z federacją. Już kilka razy w przeszłości między nią a federacją dochodziło do mniejszych lub większych spięć, jednak teraz zrobiło się na tyle poważnie, że Sasha nie pojawia się na tygodniówkach i podobno WWE zgadza się na to, bo chce, aby ta na spokojnie przemyślała swoje dalsze decyzje, ponieważ boją się, że zawodniczka zechce rozwiązać swój kontrakt. Z tego powodu mówi się, że federacja jest skłonna zrobić z Banks Mrs. Money in the Bank tylko po to, aby zostawić ją u siebie. Czy jest to moralne, czy nie? – to już kwestia indywidualna. Faktem jednak jest, że w takiej sytuacji zawodniczka wreszcie wróciłaby do kobiecego main eventu. I nie trzeba być nawet fanem Sashy, aby stwierdzić, że jest ona niezwykle utalentowaną zawodniczką.

Istnieje również opcja, że WWE wcale nie wręczy jej walizki, lecz po prostu uczyni z niej ważną postać na RAW, a w tej chwili wydaje się, że najlepszym na to sposobem byłby jak najszybszy heel-turn, ponieważ wszyscy dobrze wiemy, że w tej roli Legit Boss odnajduje się doskonale, a do tego otwiera to furtkę do wielu potencjalnych rywalizacji, jak na przykład z Becky Lynch, więc… czemu nie?

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments