ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Buddy Murphy

W zeszłym roku Buddy Murphy dokonał debiutu w dywizji Cuiserweight i szybko podbił serca wielu fanów. Sporo osób uznało go nawet za odkrycie roku 2018. Niewątpliwie poczynił on ogromne postępy względem umiejętności, jakie prezentował jeszcze w NXT, będąc partnerem Wesleya Blake’a. Był on również powodem, przez który sporo osób w ogóle zaczęło interesować się fioletową tygodniówką, a jego potyczki między innymi z Alim wciąż są wymieniane jako jedne z najlepszych w tamtym roku.

Czy ma jakiekolwiek szanse odnaleźć się tak samo dobrze na SmackDown? Buddy ma sporą charyzmę oraz nie jest najgorszy za mikrofonem, więc nic nie jest wykluczone. Poza tym warto zauważyć, że na niebieskiej tygodniówce brakuje dominatorów, ponieważ niemal wszyscy odeszli na RAW, a na SmackDown zostali Lars SullivanKillian Dain oraz właśnie Buddy Murphy, który, pomimo iż odstaje nieco posturą od pozostałej dwójki to wciąż potrafi sprawdzić się świetnie jako powerhouse. Do tego świetnie spełniłby się jako wypełnienie wspomnianej już dziury spowodowanej brakiem heeli, zwłaszcza w midcardzie gdzie mógłby stoczyć świetne pojedynki z BaloremAleisterem Blackiem czy może nawet Alim.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments