ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Lacey Evans

Wracamy do kobiecej dywizji, a konkretnie na RAW. Lacey Evans jest jedną z niewielu osób, które w tak krótkim czasie od debiutu otrzymały szansę na najważniejsze złoto dywizji. Od kilku miesięcy Evans pojawiała się na niemal każdym odcinku SmackDown Live i RAW, a nawet na WrestleManii, jednak nie było wiadomo, do czego dokładnie to prowadzi. Mówiło się o zwycięstwie w kobiecym Battle Royalu na Największej Ze Scen lub o wygraniu walizki Money In The Bank. Okazało się, że wszystko prowadziło do pojedynku Lacey z Becky Lynch na majowej gali.

Nie jest tajemnicą, że podczas tegorocznego shake-upu roster kobiet RAW mocno ucierpiał na rzecz niebieskiej tygodniówki, jednak okazuje się, że dla niektórych to nawet lepiej. Właśnie Lacey ma dzięki temu możliwość odnalezienia się w dywizji i zaprezentowania z jak najlepszej strony. I nawet niezależnie od wyniku jej pojedynku z Lynch, wciąż Evans ma szanse utrzymać się na wysokiej pozycji wśród kobiet. W momencie, gdy wielu fanów narzeka na brak wyrazistych postaci i konkretnych gimmicków taka wyróżniająca się Lacey wydaje się strzałem w dziesiątkę. Można nawet odnieść wrażenie, że WWE w takiej sytuacji nie ma innego wyboru niż na nią postawić.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments