ARTYKUŁY

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Viking Raiders

Kolejni na liście są obecni mistrzowie NXT Tag Team – Viking Raiders, czyli byli już War Raiders. Ciężko zaprzeczyć stwierdzeniu, iż są oni obecnie jedną z najlepszych drużyn na świecie. Panowie są ze sobą niesamowicie zgrani, przyciągają publikę, są oryginalni oraz mają spory arsenał drużynowych ruchów. W skrócie – mają wszystko, co powinien mieć dobry tag team, a nawet więcej. Ich przeniesienie na RAW zaskoczyło wielu fanów, jeśli nie wszystkich. Jeszcze większym zaskoczeniem jest fakt, iż już w debiucie zyskali szansę na tytuły RAW Tag Team i mają realne szanse je wygrać. I to jest właśnie powód, dlaczego znaleźli się w tym zestawieniu.

Ciężko nie zauważyć, że dywizje tag teamowe na obu brandach, zarówno RAW, jak i SmackDown są ubogie i mocno ucierpiały w tegorocznym shake-upie. Nie ma co się dziwić, ponieważ rozbite zostały aż trzy drużyny. Na RAW poza mistrzami istnieją jakieś trzy dobre drużyny, które mogą coś ugrać w tej dywizji, i jedną z tych drużyn są właśnie Raidersi. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będą bookowani jako niepowstrzymani giganci, w przeciwieństwie do Authors of Pain, którzy rok temu zaraz po debiucie prawie w ogóle się nie pokazywali przez kilka miesięcy. Viking Raiders są w o wiele lepszej sytuacji i nie byłoby niespodzianką, gdybyśmy już za kilka tygodni widzieli ich z czerwonymi pasami przepasanymi wokół bioder.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments