10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Sposób prezentowania Romana Reignsa

Ten temat będzie się ciągnął, aż do momentu konkretnej zmiany w postaci The Big Doga. I taka zmiana może nastąpić całkiem niedługo, ponieważ wydarzenia z main eventu Backlash dały do zrozumienia zarządowi WWE. I o ile sam Roman nie jest złym wrestlerem, to jego postać potrzebuje diametralnej zmiany. Przegrane z Brockiem o tytuł Universal też powinny pociągnąć za sobą jakieś konsekwencje, a jedyne co słyszymy to, że dajcie mi więcej szans, to zostanę mistrzem. Chyba nie tak to powinno działać w przypadku twarzy federacji.

Heel Turn też nie jest ostatecznym rozwiązaniem. Roman potrzebuje zmiany nie tylko postaci, ale też i sposobu prezentowania go poza ringiem. Jest to ważny punkt, szczególnie w WWE. Roman potrafi dać nam dobre pojedynki, co udowadniał w progranie z AJ Stylesem o WWE Championship. Mikrofon też nie jest mu obcy, proma przeciwko Johnie Cenie pokazały, że potrafi zaciekawić widzów. Jednak jego ogólna postać, która jest nam wpajana od pierwszego rozpadu The Shield, jest po prostu skończona. Twarz federacji, która jest najbardziej znienawidzoną osobą, nie przynosi zbyt wielu pozytywów. Wystarczy spojrzeć na trybuny podczas Main Eventu Backlash!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty