10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Universal Championship

Przed pojawieniem się informacji na temat przedłużonego kontraktu pomiędzy Brockiem a WWE wszyscy myśleli, że Roman odbierze Bestii mistrzostwo. Jednak tak się nie stało i dodatkowo Brock weźmie sobie teraz trochę wolnego, aby odpocząć przed SummerSlam. Jest to kompletne niszczenie main eventu Raw, gdzie zawodnicy walczą o nic. A jeszcze gorzej jest, gdy przez ostatnie kilka miesięcy jedynym pretendentem był Roman Reigns. Brak obecności głównego mistrzostwa na Raw i na większości PPV niszczy podstawy tygodniówek, gdzie teraz tytuł Interkontynentalny jest najbardziej prestiżowym tytułem.

Seth Rollins i Roman Reigns mają rację, gdy mówią o Brocku. Mistrzostwo Universal nie znaczy obecnie praktycznie nic, ponieważ pretendent jest z góry znany, a i sam mistrz pojawia się raz na kilka miesięcy. Dodatkowo nic nie robi, tylko skacze w rytm słów Paula Heymana.

Powrót Universal Championship na Raw odświeżyłoby main event czerwonej tygodniówki. Wreszcie zawodnicy tacy, jak Seth Rollins, Braun Strowman, Kevin Owens mieliby o co walczyć, a nie tylko puszczać słowa na wiatr. Jednak kiedy tak się wydarzy, nie wie nikt. Obecny kontrakt Lesnara to wielka zagadka, a i nic nie wskazuje na to, aby ten pojawił się podczas Money In The Bank. Tak więc Universal Championship Match możliwe, że ujrzymy dopiero podczas SummerSlam!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty