10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Pozycja Rondy Rousey

Czy tylko ja mam wrażenie, że WWE traci wiele na tym, że nie wykorzystuje Rondy w swoich programach codziennie? Jej występ podczas WrestleManii jest uważany za jeden z najlepszych debiutów w historii. A niektórzy śmiałkowie twierdzą, że walka z jej udziałem była najlepszą walką gali. Jednak jesteśmy już jakiś czas po Wrestlemanii i nie widzimy Rousey zbyt często. Oczywiście, została ona dodana do dziwnego feudu z Mickie James, ale problem polega na tym, że my widzowie tego nie zobaczymy, ponieważ program toczy się podczas Live Eventów w Europie. A przypadkiem jej pojawienie się w WWE nie było oparte o występy na każdym RAW itd.? Jak na razie to nie są w stanie chyba wypracować jej grafiku odpowiedniego, a to wielki minus, bo traci na tym cała dywizja kobiet.

Jednak skoro o dywizji mowa, to na Raw ciężko powiedzieć o jakiejkolwiek dywizji. Sasha i Bayley to się lubią i sobie pomagają, to atakują się nawzajem na zapleczu. Nia Jax jako mistrzyni dotychczas nie sprawdziła się, a Alexa najwyraźniej zrobi sobie chwilę wolnego. No i dlaczego powiedzcie mi nie wykorzystujemy tutaj Rondy FREAKING ROUSEY? Spisała się na medal podczas Wrestlemanii, a teraz jest kompletnie odsunięta od występów. Dywizja wygląda gorzej niż podczas pokazu bikini i wygląda na to, że WWE nie ma zamiaru absolutnie nic z tym zrobić.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty