10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Problem Nevilla

Króla Cruiserweightów w programach WWE nie widzieliśmy od października ubiegłego roku. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ po tym, jak wyprowadził dywizję na całkiem wysoki poziom, musiał ulec przed Enzo Amore. Kto by się nie zdenerwował i nie odpuścił sobie tego całego cyrku? Umiejętności Neville’a nie podlegają żadnym wątpliwościom i nawet federacja zdaje sobie z tego sprawę. Neville nie został zwolniony, tylko jego obecny kontrakt zamrożono, aby móc prowadzić rozmowy na temat jego powrotu do WWE TV.

Obecna dywizja Cruiserweight nie jest zła. Po turnieju sprzed WrestleManii tempo opadło, a Alexander jako mistrz w oczach wielu niestety nie sprawdził się. Ale czy chcemy Neville’a ponownie w owej dywizji? Chyba najwyższy czas pokazać go z tej lepszej strony w głównym rosterze. Mówiąc z lepszej strony mam na myśli jego postać heelową, która jest po prostu fenomenalna. Ukrywanie go w dywizji Cruiserweight już dawno minęło się z celem, a na RAW czy SmackDown ma on wielkie możliwości, co do potencjalnych programów. Nawet jeśli nie mówimy teraz o main evencie, to bycie na szczycie midcardu też wiele znaczy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty