10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Zainteresowanie 205 Live

Zostając jeszcze na chwilę przy dywizji Cruiserweight, to najwyraźniej coś nie działa. Pomimo tego, że Drake Maverick jest po prostu świetną osobą na odpowiednim miejscu, to nadal cała dywizja nie zyskuje na tym zbyt wiele. Można przytoczyć oczywiście turniej, który odbył się przed WrestleManią za coś, co 205 Live zrobiło idealnie, ale nadal już po całym turnieju nic się nie zmieniło. Cedrick jako mistrz, który wygrał cały turniej, niestety trochę rozczarowuje. Nie znaczy to oczywiście, że Alexander jest zły, jednak wielkość Neville’a jako mistrza ciągle będzie spoczywać na barkach obecnego posiadacza.

Jednak większym problemem jest coś innego. Zainteresowanie 205 Live jest niskie, ponieważ jest transmitowane po SmackDown Live. Po głównej tygodniówce, która przepełniona jest storyline’ami, walkami i wieloma segmentami. Więc kto po zobaczeniu SmackDown będzie jeszcze chciał oglądać przez godzinę skaczących facetów? Walki w 205 Live stoją na bardzo wysokim poziomie, co udowodnili Alexander i Kalisto podczas Greatest Royal Rumble, ale to jest WWE i umiejętności w ringu to nie wszystko. Prócz pojedynków trzeba widza zainteresować samą postacią. Dobrymi przykładami są (ponownie) Neville, Brian Kendrick czy TJ Perkins swojego czasu. Obecnie nie mamy żadnej bardziej rozbudowanej postaci. Pomimo tego, że zarząd stara się prowadzić program z Buddym Murphym, to nadal nie jest to coś.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty