10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Znaczenie Brand Splitu

To już prawie dwa lata od momentu, gdzie WWE zdecydowało się oddzielić Raw od SmackDown. Jednak od tego czasu oba brandy działają na zasadzie crosspromotion i niestety, ale wpływa to negatywnie na sam produkt. Skoro mamy dwa osobne rostery, dwie osobne tygodniówki to dlaczego podczas Raw jest reklamowane SmackDown i odwrotnie? Sprawa się pogarsza, gdy dochodzimy do PPV, które od Backlash 2018 są łączone. Wtedy obie tygodniówki przybliżają kartę i historię każdego pojedynku. Skoro działa to jak jeden organizm to po co nam Survivor Series?
Raz do roku oba brandy walczą pomiędzy sobą w pojedynkach wieloosobowych oraz mistrz kontra mistrz. Jednak po co to wszystko, skoro to działa na zasadzie wzajemnej promocji?

Dlaczego WWE nie zrobi rocznej podbudowy pod Survivor Series, sprawiając, że zamiast wzajemnej promocji, rostery zaczną się nienawidzić. A skoro mamy łączone PPV, ale walki tylko brandowe to śmiało można powiedzieć, że to doda tylko oleju do ognia. Zawodnicy będą się spotykać, ale nie będzie dochodzić do bezpośrednich starć. Dajmy możliwość komentatorom Raw naśmiewać się z błędów na SmackDown i odwrotnie. Pokażmy, że rzeczywiście to są dwa twory, które prowadzone są bez jakiejkolwiek ingerencji drugiego show. I to właśnie wtedy walka na Survivor Series nabierze ogromnego znaczenia. A dlaczego powiecie to wszystko trzeba naprawić jeszcze przed SummerSlam? Ponieważ po zakończeniu SummerSlam kolejna wielka gala to właśnie Survivor Series.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty