10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Przepełnione rostery

Nikt z nas nie powinien życzyć żadnemu wrestlerowi utraty pracy. Ale bądźmy szczerzy, że od wprowadzenia łączonych gal PPV niektóre osoby nie mają kompletnie szans na walkę podczas owych gal. The Ascension czy Zack Ryder z Raw nie mają szans na kickoff PPV tak samo, jak w przypadku Tye’a Dillingera ze SmackDown. Ciężko powiedzieć, że mają oni szanse na WWE TV podczas tygodniówek, a co dopiero mówić o PPV. Powołania z NXT nie pomagają całej sytuacji, ponieważ Andrade Cien AlmasSAnitY czy Drew McIntyre są osobami, które szanse na owe pojedynki mają większe.

Obecnie polityka WWE nie sprzyja mniejszym gwiazdom, ponieważ federacja za wszelką cenę zgarnia topowe gwiazdy z całego świata. Ich przesyt w głównym rosterze nie sprzyja samym tygodniówkom czy PPV. Coraz rzadziej widzimy mniej znaczące gwiazdy, których fajnie by było czasami zobaczyć podczas gali. Świetnym przykładem mogą być filmiki, jakie są teraz pokazywane podczas tygodniówek. Chodzi o proma zawodników, którzy mówią, że zdobędą walizkę Money In The Bank i zostaną mistrzami świata. Na prawdę? Tya Dillinger? Primo? The Revival?  Nie… niestety to są tylko zapychacze czasu, ponieważ tych osób nie zobaczymy podczas Money In The Bank Ladder Matchy, czy nawet podczas samego PPV. Tylko zmniejszenie rosteru może częściowo rozwiązać ten problem, a i bądźmy szczerzy, że niektóre z tych gwiazd poradzą sobie o wiele lepiej na scenie niezależnej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty