10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Trio przy stole komentatorskim

Komentatorzy są wielką częścią obecnego produktu WWE. To właśnie oni też w wielkim stopniu wpływają na to, jak odbieramy dany pojedynek czy segment. Ich komentarze mają tak wielkie znaczenie, że WWE postanowiło dać nam aż trzech komentatorów, abyśmy ani na chwilę nie doznali ciszy. I niestety, to sprawia pewny problem, który rozwiązać można bardzo łatwo. Baron Saxton i Jonathan Coachman są kompletnie zbędni przy stole komentatorskim. I to nie jest jakiś wewnętrzny problem, oni po prostu się do tego wszystkiego nie nadają. Saxton odzywa się tylko wtedy, kiedy Corey Graves coś powie według niego niestosownego, a Coachman po prostu zapomniał, co komentuje i popełnia katastrofalne błędy każdego dnia.

Michael Cole i Corey Graves na Raw to po prostu dobre zestawienie. Obaj wiedzą, co mają mówić, obaj mają dwa różne punkty widzenia, co też jest sprawą pozytywną. A na SmackDown Phillips i Graves robią to samo, ponieważ po prostu do siebie pasują. Dodanie trzeciej osoby nie jest potrzebne, chyba że chcemy zmusić fanów do oglądania tygodniówki z wyłączonym dźwiękiem. W takim razie Coachman robi swoją robotę po prostu idealnie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty