10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Sasha Banks kontra Bayley

Ciekawe ile osób czekało na ten program w głównym rosterze. I ciekawe ile osób ma teraz kompletnie w pewnym miejscu to, co dzieje się z tą dwójką. To jest idealny przykład, jak federacja zepsuła dobrze zapowiadający się program. Od najlepszych przyjaciółek do rywalek w ringu, gdzie częściowo widzieliśmy to już w NXT. Dodatkowo ich walki stałyby na niesamowicie wysokim poziomie, ponieważ walki między nimi w żółtej tygodniówce nadal są uważane za jedne z najlepszych kobiecych starć w WWE. Jednak nadal WWE kompletnie nie ma zamiaru zrobić z nimi czegokolwiek.

Sasha Banks jako „The Boss” i Bayley jako wieczny underdog przejadły się już fanom całkowicie. Pierwszej pomógłby dobry heel turn, a drugiej po prostu jakaś rywalizacja, gdzie będzie wyglądała, jak ten underdog. Federacja zamiast popchnąć to wszystko, nadal ciągnie to w bardzo dziwny sposób. A przecież wszystko zaczęło się jeszcze przed WrestleManią. Teraz raz jedna pomaga drugiej, a tydzień później biją się na zapleczu. Gdzie tutaj jakakolwiek logika? Jeśli WWE buduje to wszystko pod SummerSlam, to gratuluje… nie udało się Wam, ponieważ fani już dawno przestali dbać o ten program.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty