10 problemów, które WWE musi rozwiązać przed SummerSlam!

Kurt Angle ukarany

Najdziwniejsze w okresie po WrestleManii jest to, że Kurt Angle nie został ukarany za swoje czyny podczas największej ze scen. Jeśli Stephanie McMahon i Triple H zwolnili Foleya za to, że powiedział złe słowo w stronę Stephanie, to dlaczego Kurt jest nadal generalnym menadżerem Raw? Nie tylko pokonał on dwójkę swoich przełożonych, ale i podniósł rękę na Stephanie podczas pojedynku. Ronda Rousey zyskała wiele tą walką, która przez wielu uważana jest za pojedynek gali. Jednak skoro mamy ten zły zarząd, to gdzie konsekwencje?

Dodatkowo Kurt Angle jako przełożony Rondy powinien ukarać ją za to, co zrobiła na Raw po Wrestlemanii, gdzie ponownie zaatakowała Stephanie. Wszystko to składa się na kompletną niekompetencję Kurta, który prócz masy segmentów na zapleczu niczego nie wnosi do obecnego produktu WWE. Wiadome jest, że federacja nie da go na full-time wrestlera, ale zawsze można go ogłosić jako part-timera, który będzie walczył kilka razy w roku. Prócz bycia ojcem Jasona Jordana, trzecim członkiem The Shield i słabym ogniwem Raw w walce na Survivor Series nie zrobił nic konkretnego. Więc zmieńmy jego pozycję, zanim skończy, jak Bayley czy Sasha.

My chcemy widzieć Kurta w wielkich pojedynkach, ponieważ uderza w nas nostalgia. Ale to wszystko brnie zbyt daleko. Może ta osoba, z którą Kurt rozmawia przez telefon podczas każdego segmentu na zapleczu mu coś podpowie? Miejmy taką nadzieję!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty