Nowy Generalny Manager 205 live ustosunkował się do losów tytułu Cruiserweight. Wydawało się, że zobaczymy wieloosobową walkę o tytuł lub na przykład czteroosobowy mini-turniej. Drake Maverick ogłosił 16-osobowy turniej o tytuł Cruiserweight, który zakończy się na WrestleManii 34. Sama rywalizacja rozpoczęła się już na tym odcinku fioletowej tygodniówki. 

W pierwszych walkach 1/8 finału Cedric Alexander zmierzył się z Gran Metalikiem, a pierwszy Cruiserweight Champion, TJP, zawalczył z pierwszym United Kingdom Championem, Tylerem Bate’em.

Za tydzień rywalizacja będzie kontynuowana, ponieważ odbędą się kolejne dwa pojedynki turniejowe. Kalisto podejmie osobę, z którą w ostatnim czasie był w drużynie, czyli Lince Dorado oraz Hideo Itami zawalczy z zawodnikiem z NXT – Roderickiem Strongiem. Obecnie nie znamy reszty turniejowej drabinki.

Sam turniej jest świetną okazją do odbudowania dywizji Cruiserweight i możliwością przypomnienia, jak dobrzy wrestlerzy znajdują się na 205 Live.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany