Trevor Lee zmierza do WWE!
13 stycznia 2019
Marcel Rutkowski (91 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Trevor Lee zmierza do WWE!

Od początku roku 2019 wiele gwiazd było łączone z WWE. Federacja ewidentnie idzie w stronę monopolu na scenie wrestlingu, o czym się mówiło od kilku miesięcy. Jednym z tych zawodników był Trevor Lee, którego przygoda z Impact Wrestling zakończyła się oficjalnie 31 grudnia 2018 roku, kiedy to jego kontrakt dobiegł końca.

Trevor Lee to trzykrotny mistrz X-Division, a także posiadacz tytułu Tag Team w federacji z Nashville oraz jeden z tych wrestlerów, którzy brali udział w inwazji Global Force Wrestling na Impact. Był uznawany za jeden z największych talentów w rosterze byłego TNA i kwestią czasu było jego przejście do World Wrestling Entertainment. Wyrobił sobie też nazwisko w PWG, gdzie w latach 2014-2018 wystąpił w turnieju Battle of Los Angeles, raz dochodząc do finału oraz dwa razy do półfinałów.

Podczas gali w federacji CWF Mid-Atlantic ogłosił, że podpisał kontrakt z WWE, gdzie być może pojawi się już podczas NXT Takeover: Phoenix. Aktualnie nadal jest mistrzem CWF Mid-Atlantic Heavyweight, jednak najpewniej straci ten tytuł podczas gali 2 lutego, na którą jest już zapowiedziany.

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.