22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

2. Kenny Omega 

Zawodnik, który od tygodni jest otoczony zagadką. Zawodnik, który stoi nad poważnym wyborem pomiędzy WWE a All Elite Wrestling. Zawodnik, który tak naprawdę podjął już dawno decyzję, jednak jego kontrakt z NJPW nie pozwala ujawniać takich informacji. Oczywiście, obecny kontrakt jest podpisany do 31 stycznie, jednak jeśli Omega dołączył do WWE, to nie będzie przeszkody, aby wystąpił na Royal Rumble. Sytuacja podobna do tej z AJ Stylesem kilka lat temu.

Kenny obecnie uważany jest za najlepszego profesjonalnego wrestlera na świecie i nie ma co się dziwić, że WWE chce go za wszelką cenę. Jednak czy Royal Rumble Match jest dobrym miejscem na debiut? W przypadku Stylesa się udało, jednak czy z Omegą zrobią tak samo? Mogą poczekać z nim nawet na RAW po Wrestlemanii, które zawsze jest obfite w tego typu wydarzenia.

Jednak, jeśli już dołączy do Royal Rumble matchu, to raczej zostanie potraktowany inaczej niż AJ. Tamten został po kilkunastu minutach wyeliminowany przez Owensa, a Omega może zostać nawet do ostatniej dwójki, aby wszyscy dookoła wiedzieli, że przyszła osoba, która może zmienić produkt. Miejmy tylko nadzieję, że jeśli podpisze kontrakt z WWE, to jego pierwszym programem nie będzie jakieś gej story. 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".