22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

1. Becky Lynch 

Ten temat jest już na ustach wszystkich od miesięcy i wygląda na to, że jeszcze długo na nich pozostanie. Najjaśniejszy punkt SmackDown Live może w tym roku ustanowić rekord, który nie zostanie przebity przez bardzo długi czas. Oczywiście Becky podczas Royal Rumble zawalczy przeciwko Asuce o SmackDown Women’s Championship i jeśli nie wygra, to prawdopodobnie dołączy też do Royal Rumble Matchu.

Tylko teraz rodzi się pytanie, do którego Royal Rumble Matchu dołączy The Man? I tutaj pojawia się opcja, że nawet do obu. Becky udowodniła ostatnio, że nie ważne kogo ma przed sobą, zawsze wychodzi z ręką podniesioną w geście zwycięstwa. Ba! Ostatnio nawet przegadała w promie Johna Cenę, co nie zdarza się zbyt często. Tak więc idąc z falą tych wszystkich wydarzeń, WWE może dodać Becky do męskiego Royal Rumble Matchu, jako podbudowę do całego gimmicku The Man.

Jeśli cała ta teoria rzeczywiście się sprawdzi, to Becky będzie trzecią kobietą, która zawalczy w męskim Royal Rumble Matchu. Ostatnią z nich była Kharma w 2012 roku, która nawet wyeliminowała Hunico (obecnie Sin Carę). Tak więc czy Becky będzie kolejną z nich i zarazem pierwszą, która ma szansę wystąpić w dwóch Royal Rumble Matchach jednego wieczoru? 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".