22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

10. Pete Dunne 

Obecny United Kingdom Champion Pete Dunne nie próżnuje. Podczas świetnego NXT UK TakeOver: Blackpool pokonał w Main Evencie Joe Coffeya po ponad 30-minutowej walce. Dodatkowo skonfrontował się z debiutującym Walterem i wygląda na to, że podczas kolejnego wielkiego show to właśnie przeciwko niemu bronić będzie mistrzostwa. Jednak przecież Pete nie jest ekskluzywną gwiazdą dywizji UK. Występuje także na tygodniówkach NXT, a i nawet zaliczył swój oficjalny debiut na Monday Night Raw.

Obecna zmiana w kontraktach głównych gwiazd sceny brytyjskiej spowodowała, że Dunne obecnie jest ekskluzywną gwiazdą WWE. Tak więc co stoi na przeszkodzie, aby mistrz United Kingdom pojawił się podczas Royal Rumble matchu? Jego obecność wprowadzi odświeżenie i wmiesza nowe pokolenie do obecnego rosteru WWE. W poprzednim roku wypadło to idealnie, więc co stoi na przeszkodzie w tym roku?

Przecież nie musi on wcale być jedną z ostatnich gwiazd w ringu podczas tej walki. Może się pojawić, wywołać niesamowitą reakcję wśród publiczności, pobyć kilkanaście minut i nawet może kogoś wyeliminować. A sam przecież może odpaść z rąk full-time wrestlera Raw bądź SmackDown i wcale nie obniży to jego wartości. 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".