22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

9. Rob Van Dam

Jeśli stworzymy listę osób, która mogą pojawić się jako wielki powrót i nie zepsuć obecnego produktu, to numerem jeden może być właśnie RVD. Nie zagrozi on pozycji żadnej obecnej gwiazdy WWE, ponieważ raczej stałego kontraktu z federacją nie podpisze. Jednak jednorazowy występ podczas Royal Rumble może nam dać to coś.

Taki powrót z jego udziałem widzieliśmy dekadę temu podczas Royal Rumble 2009. Wtedy widzowie byli zszokowani jego powrotem, a i sam RVD pokazał się z bardzo dobrej strony. Od tego czasu miał swoje kolejne 5 minut w federacji, aby ostatecznie zakończyć z nią współpracę w 2014 roku. 5 lat w zupełności wystarczy, aby zapewnić fanom niespodziewany powrót. Jego pojawienie się może zostać odebrane nawet lepiej niż pojawienie się Reya Mysterio rok temu.

W ubiegłym roku Rob Van Dam występował na scenie niezależnej, zaliczając kilka występów w bardziej znaczących federacjach. Oznacza to, że nie będzie on wyciągniętym z fotela 47-letni zawodnikiem, który nie pamięta, jak wykonać Dropkick. Jego umiejętności zawsze zadziwiały, więc nawet kilkuminutowa obecność zadowoli fanów. 

 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".