22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

8. Wade Barrett 

Zwolniony w 2016 roku Bad News Barrett zdążył już pozostawić po sobie wielki ślad na scenie niezależnej. Był generalnym menadżerem w Defiant Wrestling czy World of Sports, co trzeba przyznać, szło mu bardzo dobrze. Jednak nie jest to ta rola, w której chcielibyśmy zobaczyć Barretta. W swoim najlepszym czasie w federacji Vinca był gwiazdą, którą ludzie rzeczywiście lubili. Nie mówimy tutaj o okresie King Barreta, czy jego członkostwie w League of Nations.

Można się domyślić, że Barrett patrząc wstecz, raczej nie jest zainteresowany długotrwałym kontraktem z WWE. Szczególnie że jest tak chętnie rozchwytywany na scenie niezależnej. Jednak jednorazowy występ podczas Royal Rumble Matchu to coś, co wiele gwiazd robiło w przeszłości, aby trochę zarobić i przypomnieć światu profesjonalnego wrestlingu o swojej postaci. 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".