22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

7. Shayna Baszler 

Obecna mistrzyni kobiet NXT w ostatnim roku zaskoczyła świat profesjonalnego wrestingu. Przez wielu uważana za nieudaną kopię Rondy Rousey, a nawet za osobę, która kompletnie nic nie osiągnie w kobiecej dywizji NXT. A tutaj zaskoczenie, ponieważ jako mistrz prezentuje się fenomenalnie. Podczas najbliższego TakeOver bronić będzie NXT Women’s Championship przeciwko Biance Belair. I tutaj prawdopodobnie wreszcie ulegnie i straci swoje złoto.

Otwiera to oczywiście (niestety) drogę do main rosteru, a tak pierwszym punktem będzie Royal Rumble Match. Rok temu WWE udowodniło, że może dać mistrzów NXT do Royal Rumble Matchu, prezentując takie osoby jak Andrade, Cole, Kairi Sane czy Ember Moon. Tak więc dlaczego nawet po utracie tytułu nie dać do walki Shaynę?

Jest to wymarzona okazja dla gwiazd NXT, a przecież nawet taki występ nie musi oznaczać przejścia do głównego rosteru. Tak jak kilka lat temu podczas Royal Rumble Matchu pojawił się Tye Dillinger, który nie został dodany do głównego rosteru. Baszler może spokojnie wejść do walki, pobyć w niej kilkanaście minut i nawet kogoś wyeliminować. 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".