22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

6. Sami Zayn

Pierwsza połowa 2018 nie była najlepsza dla Zayna. Walka Tag Teamowa na Wrestlemanii i kompletny brak czegokolwiek po niej. Dodatkowo Sami musiał poddać się operacji obu ramiom, ponieważ sytuacja była na tyle poważna, że mógł po prostu zakończyć karierę. Jednak wszystko jest w lepszym stanie, niż się spodziewano i wiemy, że Zayn niedługo powróci do ringu WWE. Sama federacja nawet opublikowała niedawno film informujący o tym, że Sami niedługo powróci na Raw albo SmackDown.

Royal Rumble jest idealnym momentem na powrót gwiazd po dłuższej przerwie. Dodatkowo Sami zawsze miał wielkie wsparcie od publiczności… no może nie licząc ostatnich miesięcy jego przygody. Jednak to właśnie Royal Rumble Match może być tym, czego Sami potrzebuje, aby odświeżyć swoją postać. Wejść do pojedynku, wytrzymać kilkadziesiąt minut i zostać wyeliminowanym przez kogoś znaczącego to właśnie sposób, na uratowanie jego postaci. Nigdy w głównym rosterze nie był wielką gwiazdą i nie wygrywał wielkich pojedynków. Jednak sposób, w jaki je prowadził i sposób, w jaki prezentował się w rosterze, skradł serca wielu fanów.

Jednak z drugiej strony Royal Rumble Match może być tym czymś, co kolejny raz zrzuci Samiego z torów. Jeśli powróci do federacji podczas tego pojedynku, jednak Creative Team nie będzie miał dla niego żadnych planów, to ponownie zamieni się w gwiazdę, której równie dobrze mogłoby po prostu nie być. 

 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".