22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

5. Kevin Owens 

Skoro wspomnieliśmy o Samim, to nie może tutaj też zabraknąć jego najlepszego przyjaciela Kevina Owensa. Sprawa byłego mistrza Universal jest niestety o wiele trudniejsza. Po doznanych kontuzjach przez Samiego federacja nie miała na Owensa pomysłu, więc skończył jako chłopiec do bicia Brauna Strowmana. I żeby to raz… ta bijatyka trwała wiele PPV, gdzie Owens spadał z drabiny na stół, spadał ze stalowej klatki, czy otrzymywał nieprzyjemne bumpy na rampę wejściową.

Pomimo tego, że Owens był w gorszej sytuacji przed kontuzją, to jest po niej w lepszej. WWE widzi Owensa jako potencjalnego main eventera, co udowodnił jego bardzo długi title reign z mistrzostwem Universal. Nie ważne, jak przebiegał i jak się zakończył, ale był i był on bardzo długi. Jeśli federacja stanie przed wyborem pomiędzy Owensem a Zaynem, to oczywiście wybiorą tego pierwszego.

Royal Rumble Match może mu pomóc odświeżyć postać. Może pomóc zapomnieć nam o tym wiecznie uciekającym przed Strowmanem Owensem i przypomnieć dominatora ze swoich czasów w NXT. Miejmy nadzieję, że WWE nie będzie kontynuowało jego postaci tego wystraszonego hella, ponieważ Owens zasługuje na o wiele więcej. 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".