22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

4. Stephanie McMahon

Jak dziwnie to brzmi, ale chyba właśnie jej zabrakło podczas pierwszego w historii Royal Rumble Matchu kobiet w 2018 roku. Jako osoba, która zbiera laury za zbudowanie kobiecego wrestlingu w WWE, powinna była po prostu dołączyć do walki, wyeliminować wszystkich i zawalczyć ze swoim własnym ego na WrestleManii… oczywiście w Main Evencie.

Żarty na bok, jeśli można tak powiedzieć w tym punkcie. Stephanie McMahon nie jest nowicjuszem w ringu. Nie jest też kimś wielkim, ale swoje w ringu WWE spędziła i doskonale wie, co ma robić, aby jakoś to wszystko wyglądało. Wiele razy udowodniła to w programach przeciwko Vince’owi, czy Shane’owi wiele, wiele lat temu. Jeśli ktoś szuka świeżego przykładu, to polecamy WrestleManię 34 i jej Mixed Tag Team Match.

Nie musi przecież nikogo wyeliminować. Jej pojawienie się przecież można rozegrać, jak Vickie Guerrero rok temu. Dodatkowo można powiedzieć, że lepsze takie wyjście, niż 10 kolejnych jednodniowych powrotów. Stephanie mogłaby zostać też wyeliminowana przez taką osobę, jak Bayley, w którą szefowa nigdy nie wierzyła. Słodka zemsta… 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".