22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 osób które mogą pojawić się w Royal Rumble Matchu!

3. Batista

O jego powrocie mówi się od dłuższego czasu. Niestety jego planowany pojedynek na WrestleManię prawdopodobnie się nie odbędzie ze względu na poważną kontuzję Triple H’a. A wszystko zapowiadało się tak dobrze i podbudowa pod samą walkę wyglądała ciekawie. Federacja nawet zrobiła pierwszy krok w tym kierunku, kiedy to podczas SmackDown 1000 Batista powiedział, że jedyne czego Triple H nie dokonał w tym biznesie, to wygranie walki właśnie przeciwko niemu.

Teraz jednak wiemy, że federacja nadal chce, aby The Animal wystąpił podczas największej ze scen. Nadal nie wiemy przeciwko komu i po co, skoro mamy roster pełny najlepszych talentów na świecie. Kolejny wielki powrót nie jest wcale potrzebny, jednak ciężko się oprzeć pokusie zobaczenia kolejnego pojedynku Batisty.

W Royal Rumble Matchu mógłby się pojawić jako jeden z największych zaskakujących powrotów. Mógłby nawet wyeliminować kilku zawodników, aby ponownie przypomnieć publiczności, na co stać wielokrotnego mistrza świata. Miejmy tylko nadzieję, że całość doprowadzi do jakiegoś dobrego programu i nie będzie to jednorazowy powrót. 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".