Poznaliśmy datę powrotu do ringu Alexy Bliss!
22 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Poznaliśmy datę powrotu do ringu Alexy Bliss!

W ostatnich miesiącach kobieca dywizja skupia się wokół trzech postaci. I są nimi Ronda Rousey, Charlotte Flair i Becky Lynch. Cała reszta niestety musi toczyć bezwartościowe pojedynki bądź odgrywać dziwne segmenty, jak na przykład ten w pokoju hotelowym. Zapowiedziane tytuły Tag Team mogą to zmienić, jednak w tym momencie skupimy się na pojedynczej osobie, która ponownie może zmienić obrazek kobiecej dywizji.

Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja, że Alexa Bliss doznała wstrząsu mózgu podczas jednego z ostatnich pojedynków. Kolejne informacje wskazywały, że nie był to jednorazowy przypadek i jej sytuacja pogarszała się z dnia na dzień. Nawet były pogłoski, że WWE będzie chciało zakończyć jej karierę i dać jej kompletnie inną rolę, aby nie narażać ją na poważniejsze kontuzje. Ten plan nawet został wcielony w życie, gdzie Alexa na kilka tygodni przejęła władzę nad kobiecą dywizją, a ostatnio ma własny Talk Show pod nazwą Moment of Bliss. Jednak jej powrotu do ringu nadal nie było widać na horyzoncie.

Sytuacja się zmieniła podczas ostatniego epizodu Monday Night Raw, gdzie kolejny raz byliśmy świadkami segmentu Moment of Bliss. Tym razem Alexa przedstawiła wszystkich uczestników kobiecego Royal Rumble Matchu i zaprosiła faworytkę tego starcia Nia Jax do wywiadu. Jak można było się spodziewać, wszystko potoczyło się inaczej, niż zakładano i dostaliśmy wielki brawl z udziałem prawie wszystkich uczestniczek Royal Rumble Matchu. Gdy sytuacja została opanowana, Alexa Bliss ponownie wzięła mikrofon i oznajmiła, że nie tylko te Panie zawalczą o pretendenta, ale także i ona oficjalnie dołączy do Women‚s Royal Rumble Matchu.

Oznacza to, ze Alexa przeszła wreszcie wszystkie testy, które pozwoliły jej na powrót do ringu. Na dany moment nie wiadomo, czy Royal Rumble Match będzie jednorazowym występem, czy Little Bliss ponownie wraca do ringu. Jednak nie będzie zaskoczeniem, jeśli Royal Rumble Match będzie jednorazowym występem, ponieważ WWE będzie chciało chronić Alexę za wszelką cenę przed kolejnymi urazami.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".