Dwa pojedynki mistrzowskie przesunięte do KickOffu Royal Rumble 2019!
23 stycznia 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Dwa pojedynki mistrzowskie przesunięte do KickOffu Royal Rumble 2019!

Royal Rumble PPV jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w świecie wrestlingu. Tym razem trzeba przyznać, że cała karta jest wypełniona ciekawymi walkami i pewne było, że niektóre z nich niestety znajdą się w 2-godzinnym Kick Offie.

Pierwszą z nich jest walka o United States Championship pomiędzy obecnym mistrzem Rusevem a pretendentem Nakamurą. Tutaj nie ma zaskoczenia, ponieważ od zdobycia tytuły przez Ruseva w obrazku tych dwóch panów nie działo się nic ciekawego. Dodatkowo Triple H zapewniał, że nie obowiązuje już warunek rewanżu w przypadku utraty tytułu. I tak się składa, że Shinsuke Nakamura właśnie dostał rewanż, bez żadnej podbudowy. Chyba że wliczamy segment z udziałem Lany jako podbudowę do tego pojedynku.

Druga walka niestety ponownie znalazła się w Kick Offie i jest nią walka o tytuł Cruiserweight. Po wielu świetnych pojedynkach na PPV o to mistrzostwo, WWE nadal nie chce dać trochę czasu fioletowej dywizji. Tym razem obecny mistrz Buddy Murphy zmierzy się w Fatal 4-Wayu z takimi osobami jak Kalisto, Akira Tozawa i Hideo Itami. Nie da się zaprzeczyć, że ta walka może skraść show, co pokazywały już te pojedynki w przypadku innych gal PPV.

Co więcej, z Kick Offie zobaczymy panel z udziałem Shawna MichaelsaBeth Phoenix, Bookera T, JBLa i wielu innych. Cały rozkład gali Royal Rumble, znajdziecie tutaj!

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".