Grupa w WWE pod przewodnictwem Reya Mysterio już niedługo na SmackDown Live?
24 stycznia 2019
Marcel Rutkowski (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Grupa w WWE pod przewodnictwem Reya Mysterio już niedługo na SmackDown Live?

Przez ostatnie dwa tygodnie podczas SmackDown Live byliśmy świadkami dwóch świetnych pojedynków pomiędzy Andrade a Rey’em Mysterio. Pierwszy z nich wygrał były mistrz NXT, natomiast ten ostatni zakończył się atakiem Samoa Joe na „Mistrzu 619”. Fani są zachwyceni, oglądając zestawienie tych dwóch Meksykaninów i nic dziwnego, że WWE chce dalej stawiać na ich połączenie. Wokół Andrade pojawiły się jakiś czas temu spekulacje, jakoby ten miał wygrać tegoroczny Royal Rumble Match i mimo tego, że do tego na 99% nie dojdzie, to nadal możemy się spodziewać pushu dla ex.Almasa w 2019 roku.

Jednak tutaj nie mowa o samym Andrade, a o stajni, którą razem z Rey’em Mysterio i Sin Carą ma stworzyć w najbliższym czasie. Według PWInsider WWE jest już praktycznie pewne swojej decyzji apropo tej drużyny i czeka tylko na pełny powrót byłego Hunico do ringu po kontuzji kolana.

Dla wielu może to być niezrozumiała decyzja, patrząc na to, że Andrade jest obecnie Heelem i wydaje się, że z Zeliną Vegą tworzą bardzo dobry dodatek do rosteru SmackDown Live. Federacja przymierza się jednak do zmiany jego postaci, wskutek której stałby się Baby Facem. Warto wspomnieć, że w takiej roli zadebiutował on 2,5 roku temu podczas NXT Takeover: The End. Nie wiadomo, co by się stało z Zeliną Vegą w przypadku dołączenia Andrade do stajni Mysterio, jednak mówi się, że WWE jest obecnie bardzo zadowolone ze współpracy tej dwójki.

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.