Dolph Ziggler o swojej przyszłości i możliwości odejścia do All Elite Wrestling
27 stycznia 2019
Marcel Rutkowski (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Dolph Ziggler o swojej przyszłości i możliwości odejścia do All Elite Wrestling

Dolph Ziggler to jeden z tych zawodników, którzy mają bardzo zróżnicowaną opinię wśród fanów WWE. Wielu ocenia go, jako jeden z najbardziej niedocenianych talentów w obecnym rosterze. Jednak są też opinie mówiące o nim, jako o kimś, kto jest w tym miejscu, w którym powinien być, gdyż po prostu nie ma wielkiego talentu. Ostatnio bardzo często mówi się o jego odejściu z WWE, gdyż po Royal Rumble jego kontrakt dobiega końca. W sobotę udzielał on wywiadu dla Chrisa Van Vlieta, a głównym tematem była oczywiście jego przyszłość w branży wrestlingu.

Na pytanie o swoim aktualnym statusie w WWE odpowiedział, że obecnie ma przerwę od występów w ringu, co jest podobną sytuacją do tej z poprzedniego roku, kiedy to zniknął z telewizji na jakiś miesiąc, by powrócić podczas Royal Rumble pod numerem 30. Wtedy jednak pojawiał się sporadycznie na Live Eventach, a tutaj jak sam przyznał, po raz pierwszy od 10 lat ma dłuższe wolne od pracy. Nadal jest pod kontraktem z WWE, jednak nie jest zapowiedziany na Royal Rumble.

Zapytano się go też o to, czy widzi siebie w All Elite Wrestling, o czym powiedział, że sądzi, że jego zakontraktowanie byłoby wielkim dealem. Jest to bardzo ciekawa opcja na przyszłość, szczególnie dla kogoś, jak on, patrząc na to, że jest w WWE od dawna.

Sądzę, że byłaby to świetna rzecz i dla mnie i dla samej federacji, która zyskałaby ogromne nazwisko i doświadczenie do swojego rosteru, więc nie wykluczam takiego obrotu spraw. AEW zdaje się być miejscem dla „prawdziwych wrestlerów”, którzy kochają ten biznes.

Jaka jest przyszłość Dolpha Zigglera? Zobaczymy go na wiosnę na scenie niezależnej?

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.