Dean Ambrose vs. Nia Jax oficjalnie zapowiedziane przez WWE!
9 lutego 2019
Seth Donner (74 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Dean Ambrose vs. Nia Jax oficjalnie zapowiedziane przez WWE!

Przez ostatnie tygodnie byliśmy świadkami pewnych zmian w budowie kobiecej i męskiej dywizji. Wygląda na to, że WWE ponownie testuje grunt do walk pomiędzy kobietami a mężczyznami. Dobrym przykładem jest występ Nia Jax w męskim Royal Rumble Matchu, gdzie wyeliminowała Mustafę Ali, a później sama zainkasowała Super Kick, 619 i RKO. Wszyscy myśleli, że jest to jednorazowy występ jak w przypadku ChynyBeth Phoenix czy Karmy, jednak już 24 godziny po Royal Rumble wszystko stało się jasne.

Na Monday Night Raw po Royal Rumble Nia Jax przerwała segment Deana Ambrosa i wyrzuciła go z ringu, a tydzień później obie osoby wzięli udział w segmencie Moment of Bliss. Alexa podczas tego segmentu przedstawiała EC3, jednak szybko zostało to przerwane przez Nia Jax i Taminę. Po chwili dołączył się do nich Dean Ambrose, który powiedział, że Nia jest w nim zakochana i dlatego idzie wszędzie tam, gdzie idzie on. Cały segment zakończył się brawlem pomiędzy Deanem a EC3, a następnie walką.

Jednak jak okazuje się, WWE nie poprzestaje na tym i już zapowiedziało walkę pomiędzy Lunatic, a Irresistible Force. Na nasze nieszczęście… albo może właśnie i szczęście pojedynek ten zapowiadany jest na Live Event rosteru Raw.

Jednak dobrze wiemy, że WWE zawsze testuje wiele pojedynków właśnie podczas nietransmitowanych gal, aby zobaczyć, jak wszystko będzie przebiegało. A dopiero następnie wprowadzają taki program do WWE TV na Raw czy SmackDown. W tym przypadku ciężko jest powiedzieć, że zobaczymy tego typu pojedynek na Raw w najbliższym czasie. Patrząc jednak na ostatnie wydarzenia, można pokusić się o stwierdzenie, że federacja ponownie sięgnie po Intergender Wrestling

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".