Seth Rollins prawie odszedł z WWE w 2014 roku
9 lutego 2019
Seth Donner (74 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Seth Rollins prawie odszedł z WWE w 2014 roku

Bycie czołową gwiazdą WWE nie jest proste, o czym przekonał się Seth Rollins w 2014 roku chwile po swoim wielkim heel turnie. Opowiedział on ciekawą historię z udziałem Vinca McMahnowa podczas swojego występu w Edge and Christian’s Pod of Awesomeness.

Chwile po tym, jak Seth Rollins zdradził Deana Ambrosa i Roaman Reignsa znalazł się na samym szczycie WWE. A jak się okazuje, nie jest tam tak kolorowo, jak mówią. Seth wziął udział w pojedynku z Kofim Kingstonem, który miał być wyemitowany 20 czerwca 2014 roku, czyli dwa tygodnie po zdradzie The Shield. Według planów Seth miał w bardzo krótkim czasie zmiażdżyć Kofiego, jednak podczas walki postanowił zrobić inaczej. Z uwagi na wielki szacunek w stronę Kofiego Seth pozwolił mu wykonać kilka akcji, po czym przeszedł do ofensywy i zakończył pojedynek. Można powiedzieć, że jest to rzecz, dzięki której można uzyskać wielki szacunek na zapleczu.

Jednak całość wyglądała kompletnie inaczej. W wywiadzie Rollins powiedział:

Pamiętam, jak myślałem, że jest to słuszna rzecz, którą należało zrobić z szacunku do innej osoby. Jednak Vince był wściekły, po prostu niesamowicie wściekły. Gdy pojawiłem się na zapleczu, zaczął krzyczeć w moją stronę „Jeśli chcesz być osobą na szczycie, na samym szczycie to nie jest to rzecz, jaką się tam robi”. I po chwili rozkazał mi natychmiastowo opuścić zaplecze produkcyjne.

 

Pamiętam to niesamowicie nieprzyjemne uczucie, kiedy to sam szef kierował takie słowa w moją stronę. Było to niesamowicie upokarzające. Powiedziałem sobie wtedy, że odchodzę. Odchodzę i nie mam zamiaru robić więcej takich rzeczy. Jednak uspokoiłem się i powiedziałem, że taka sytuacja nie może mnie już nigdy spotkać, ponieważ następnym razem może nie powstrzymam się przed odejściem.

Dodatkowo Vince powiedział, że Rollins i Kingston muszą wyjść jeszcze raz na arenę i ponownie przeprowadzić ten pojedynek. Warto dodać, że był to moment, w którym SmackDown Live było nagrywane i wszystko dało się jakoś wyjaśnić. W dzisiejszych czasach taka sytuacja zakończyłaby się kompletnie inaczej. Kto wie, jak by wyglądało WWE, gdyby Rollins wtedy nie zmienił zdania i odszedł z federacji.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".