Aktualizacja stanu zdrowia Setha Rollinsa! Na ile poważna jest kontuzja?
14 lutego 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Aktualizacja stanu zdrowia Setha Rollinsa! Na ile poważna jest kontuzja?

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Seth Rollins odniósł lekką kontuzję, która uniemożliwia jakiekolwiek czynne występy w ringu. Jego występ na WrestleManii stanął pod znakiem zapytania, jednak teraz wiemy, że o największą ze scen nie mamy co się przejmować.

Według najnowszych informacji z Wrestling Observer Newsletter wynika, że Rollins nie ma poważnej kontuzji, tylko sporadyczny ból w plecach. Okazuje się, że cała ta sytuacja rozpoczęła się jeszcze przed Royal Rumble, gdzie to Rollins wygrał męski Royal Rumble match. W tym też czasie wiedział, że czeka go sporo czasu wolnego od fizycznych starć w ringu. Nadal pojawia się on na Monday Night Raw, aby promować nadchodzącą walkę na WrestleManii 35 o mistrzostwo Universal z Brockiem Lesnarem. To właśnie dlatego Rollins przyjął sześć F5, aby jego wykluczenie z walk miało jakikolwiek sens.

Wrestling Observer Newsletter pisze:

Jego plecy bolą go już jakiś czas. W drodze do Royal Rumble wiedział, na co się pisze. Według naszych informacji Rollins nawet teraz mógłby spokojnie walczyć. Jednak wygląda na to, że WWE chce trzymać Setha aż do WrestleManii, gdzie będzie gotowy na 100% swoich możliwości.

Tak więc kontuzja nie jest tak groźna, jak zakładano na samym początku. Jednak to nie pierwszy raz, gdzie WWE wykorzystuje kontuzje do podbudowy walki Rollinsa na WrestleManii. Świetnym przykładem jest program z Triple H`em przed WrestleManią 33. Miejmy tylko nadzieję, że do największej ze scen zobaczymy Rollinsa w akcji czy to na Fastlane, czy po prostu na Raw.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".