All Elite Wrestling ogłosiło kolejną galę!
4 marca 2019
Marcel Rutkowski (91 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

All Elite Wrestling ogłosiło kolejną galę!

Do pierwszej oficjalnej gali All Elite Wrestling – Double or Nothing pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, a my nadal nie znamy pełnej karty show. Jednakże spekulacje, co do kolejnych gal rozpoczęły się już dawno temu. Mówi się o sequelu All In, który nam teasowano podczas ostatnich filmów na kanale Being the Elite. Mówiło się też, że All Elite Wrestling zarejestrowało kolejne Trademarki na kolejne show.

Jednak chyba nikt się nie spodziewał tak szybkiej zapowiedzi kolejnej gali. Za pośrednictwem swojego twittera federacja Cody’ego i Young Bucksów ogłosiła, że następne show odbędzie się już 13 lipca 2019 roku w Jacksonville w amfiteatrze Daily’s Place, który się mieści przy ogromnym stadionie Tiaa Bank Field. Co ciekawe, hala, w której będzie miało miejsce Fight for the Fallen, gdyż tak się nazywa ta gala, pomieści zaledwie 5,5 tysiąca ludzi. Dla porównania, na All In było ponad 11 tysięcy fanów na trybunach.

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.