WWE zmienia wygląd głównego tytułu?
4 marca 2019
Seth Donner (74 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

WWE zmienia wygląd głównego tytułu?

Przez ostatnie lata federacja WWE często wprowadzała, a nawet zmieniała wygląd tytułu mistrzowskiego. Najnowszą zmianą jest oczywiście odświeżona wersja tytułu WWE, w którego posiadaniu znajduje się „The New” Daniel Bryan. Zmienił on tytuł wykonany z tworzywa sztucznego na taki, który nie zagraża w żaden sposób środowisku. Zmiana ta nie przypadła do gustu wielu fanom, jednak wygląda na to, że ta zmiana jest przejściowa do wprowadzenia kompletnie nowego tytułu WWE.

W dzisiejszych czasach nie da się uniknąć wypływu informacji przed jej oficjalnym ujawnieniem. Taka sytuacja wydarzyła  się wczoraj, kiedy to 02 Arena w Londonie opublikowała post promocyjny nadchodzących gal WWE. Zapowiada to też kolejne gale na terytorium United Kingdom i wygląda na to, że SmackDown odbędzie się właśnie na O2 Arenie. Teksty promocyjne brzmią tak:

SmackDown Live will see WWE Champion AJ Styles vs The Miz for the new WWE Championship; Daniel Bryan vs Samoa Joe, plus New Day and SmackDown Women’s Champion Becky Lynch.

Gala na ma odbyć się 14 maja, czyli już po największej ze scen, czyli WrestleManii. Na dany moment tekst został wykasowany i zmieniony po prostu na nazwiska zawodników. Najciekawszą rzeczą w tym tekście jest oczywiście „for the new WWE Championship”. Może to oznaczać, że Daniel Bryan wejdzie na WrestleManię z tytułem WWE, a osoba, która go pokona, wprowadzi do federacji kompletnie świeżo wyglądający WWE Championship. Jednak kolejna informacja trochę psuje całą teorię. Napis „SmackDown Women`s Champion Becky Lynch” kompletnie nie pasuje do tego, co WWE obecnie planuje. Becky prawdopodobnie zostanie dodana do walki o Raw Women`s Championship na WrestleManii, więc dlaczego miałaby posiadać Smackdown Women`s Championship?

Osoba projektująca tytuły dla federacji WWE potwierdziła, że niedługo dostaniemy nowe tytuły Raw Tag Team. A zapytana o nowy tytuł WWE powiedziała, że wszystko w swoim czasie. Możliwe, że federacja teraz chce odejść od koncepcji tytułów, które dla obu brandów wyglądają tak samo. Dlatego zmiana wyglądu tytułów Tag Team spowoduje ich różnice na brandach tak samo, jak zmiana wyglądu tytułu WWE.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".