Pierwsza walka Romana Reignsa po powrocie zapowiedziana!
5 marca 2019
Marcel Rutkowski (91 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Pierwsza walka Romana Reignsa po powrocie zapowiedziana!

Tydzień temu doszło do długo wyczekiwanego przez znaczną większość fanów powrotu Romana Reignsa. Ogłosił on, że jest już w stanie walczyć i tak naprawdę kwestią czasu było zapowiedzenie jego pierwszego pojedynku po powrocie z choroby. Już na poprzednim RAW dostaliśmy teaser tego, że będzie to walka The Shield z grupą złożoną z Drew McIntyre’a, Bobby’ego Lashley’a i Barona Corbina. Sporą niewiadomą było jednak to, jak WWE rozwiąże sprawę z Deanem Ambrosem, który przecież w tym samym dniu, co Roman ogłosił swoje zawieszenie kariery, przeszedł Heel Turn.

Od początku dzisiejszego RAW dostawaliśmy zapowiedzi, że Dean w końcu się wyłamie i dołączy do Rollinsa i Reignsa. Ostatecznie po przegranej przez Ambrose’a walce z Eliasem do tego doszło, kiedy ta Seth i Roman zostali zaatakowani przez wcześniej wspomnianą trójkę Heelów. The Shield przepędziło swoich rywali i na koniec doszło do kolejnego reunionu tej stajni.

Po chwili było już wszystko potwierdzone i wiemy, że już w tę niedzielę ponownie powstałe The Shield zmierzy się z Drew McIntyrem, Bobbym Lashley’em i Baronem Corbinem.

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.