Wiemy gdzie odbędzie się WrestleMania 36!
7 marca 2019
Seth Donner (74 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Wiemy gdzie odbędzie się WrestleMania 36!

Jesteśmy kilka tygodni przed największą ze scen, a już poznaliśmy szczegóły przyszłorocznej edycji gali. Od wielu tygodni po internecie krążyła plotka, że Wrestlemania 36 odbędzie się gdzieś w okolicach Zatoki Tampa na Florydzie. Federacja WWE wydała jakiś czas temu oficjalne oświadczenie i wszystko stało się jasne.

W kwietniu 2020 roku WWE wraz z Wrestlemanią 36 zawitają do Zatoki Tampa. Największa gala w świecie profesjonalnego wrestlingu ma odbyć się na Raymond James Stadium. Stadion ten jest domem takich drużyn jak Tampa Bay Buccaneers czy South Florida Bulls Football. Na dany moment nieznana jest dokładna data odbycia się Wrestlemanii, jednak wiemy, że nie będzie tam więcej niż 66 tysięcy osób. Budynek z rozstawieniem footballowym może pomieścić około 65 tysięcy, więc wraz z ringiem, rampą wejściową i titletronem nie będzie o wiele więcej. Jest to ciekawa informacja, szczególnie dlatego, że federacja WWE stara się zrobić ze swojego show jeszcze większe, niż obecnie jest. Skutkuje to coraz większymi arenami, aby podbić wyniki. Jak widać, w 2020 roku nie będzie to wielkim priorytetem.

As first reported by the Tampa Bay Times, WrestleMania 36 will emanate from Raymond James Stadium in Tampa Bay, Fla., in April 2020.

WWE will officially announce next year’s home of The Showcase of the Immortals today at 11 a.m. ET in a star-studded press conference, streaming live on WWE’s YouTube, Facebook and Twitter channels.

W najbliższym czasie powinna się potwierdzić oficjalna data odbycia się 36 edycji największej ze scen. Jak tylko taka informacja się pojawi, natychmiastowo Was o tym poinformujemy.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".