10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Ostatni przystanek przed WrestleManią 35 już dziś. Fastlane PPV zawsze miało niezwykle trudne zadanie i wydaje się, że w tym roku aż tak źle być nie powinno. Na początku miało być to PPV, które należałoby do Kofiego Kingstona nieważne czy wygrałby tytuł. Jednak plany się zmieniły i teraz powracający Kevin Owens stoi przed szansą zdobycia głównego tytuły kilka tygodni przed WrestleManią.

Dodatkowo walka o Raw Women’s Championship nabiera kolorów i już podczas Fastlane okaże się ostatecznie, jak ona będzie wyglądać. Czy dostaniemy powtórkę z Survivor Series 2018, czy może dostaniemy prawdopodobnie największą walkę w historii kobiecego wrestlingu. Triple Threat wygląda najbardziej obiecująco, jednak wszystko zależy od Charlotte i Becky właśnie podczas Fastlane.

Dodatkowo mamy powracające The Shield i pierwszą w historii obronę kobiecych tytułów Tag Team. Noc zapowiada się całkiem ciekawie, tylko teraz pytanie, czy wszystko sprosta naszym oczekiwaniom.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".