10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Zdrada Samiego Zayna

Jeśli ktoś ogląda WWE dłużej niż kilka lat, to wie, że Owens i Sayn mogą wykręcić dzieło sztuki za każdym razem, jak spotykają się w ringu. Jako tag team są dobrzy, jednak jako przeciwnicy jeszcze lepsi. Świetnym przykładem może być ich walka na Battleground kilka lat temu, gdzie kompletnie zmietli swoją konkurencję. Ich walki z NXT też pokazały, jak silne więzi łączą tę dwójkę. Jednak nie powinni być w drużynie, co udowodnił okres ich ostatnich wspólnych przygód, jak na przykład walka na WrestleManii 34. Owens jest bliski zwycięstwa, jednak natychmiastowo przeszkadza mu nie Rowan, tylko sam Sami Zayn. Wszystko za sprawą tego, co przeszła ta dwójka w swojej przyszłości.

Dzięki temu obronimy nie tylko Daniela Bryana jako mistrza WWE, ale też i powracającego Kevina Owensa. Zaliczy on wygraną, jednak nie zdobędzie tytułu. Rozpocznie krótką rywalizację z Zaynem, której zwieńczenie zobaczymy na WrestleManii o tytuł WWE w walce wieloosobowej. SmackDown potrzebuje gwiazd, które mogą zastąpić AJ Stylesa. I bądźmy szczerzy, że i Owens i Zayn mają takie możliwości.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".