10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

New Day kończy galę

Wspomnieliśmy już o tym, że Fastlane miało należeć do Kofiego Kingstona. Nawet gdyby nie wygrał tytułu WWE w walce z Danielem, to podbudowałby swoją postać jeszcze bardziej, niż zrobił to podczas Elimination Chamber. Wprowadzenie Owensa było znakiem, że WWE chce coś zmienić w obrazku main eventu SmackDown Live. Ale także było zabiegiem, który miał obronić Kofiego przed kolejną porażką. Pomimo 11 lat w WWE nie osiągnął tak wiele, a ostatnie wydarzenia pokazują, że nie tylko ma możliwości do tego, ale ma też ogromne wsparcie od widzów, jak i osób na zapleczu. Właśnie dlatego nie może go zabraknąć na Fastlane.

Wiemy dobrze, że Xavier Woods i Big E zawalczą w kick offie przeciwko Nakamurze i Rusevowi. Jednak nie jest to przeszkoda, ponieważ głównie chodzi nam przecież o Kofiego. W momencie, gdy wybuchnie wielki brawl, po zdradzie Samiego na pomoc Owensowi może wyjść właśnie New Day. Na ostatniej tygodniówce Smackdown widzieliśmy, że Owens jest facem i spokojnie mógłby stanąć ramię w ramię z członkami New Day. Moglibyśmy do tego wszystkiego wmieszać jeszcze Mustafę, ale na dany moment nie ma takiej potrzeby. Widok celebrującego Owensa i Kingstona na koniec gali bez oficjalnego zwycięstwa jest tym czymś, co potrzebuje obecnie tytuł WWE!

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".