10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Mandy Rose zdobywa SmackDown Women’s Championship

Tak, dobrze widzicie. Obecna postać Asuki nie daje tego czegoś, co potrzebuje kobieca dywizja SmackDown Live. Praktycznie się nie pokazuje na galach, ponieważ WWE nie ma na nią pomysłu. Z drugiej strony mamy God’s Greatest Creation Mandy Rose, która w ostatnim czasie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Jej występ na Royal Rumble, a później na Elimination Chamber pokazał, że jest w stanie dać nam dobre widowisko. 

Jednak czego potrzebuje kobieca dywizja? Obecnie jej główne postacie walczą na innej tygodniówce o Raw Women’s Championship, zostawiając Asukę i jej tytuł, aby utonęła. Gdyby WWE zdecydowało się zrzucić tytuł na Mandy, otworzyłoby to wiele dróg dla takich osób, jak Naomi, Nikki Cross czy The IIconics. Żadna z tych kobiet nie wygląda na wiarygodnego faworyta przy Asuce, jednak przy Mandy już tak. Pojedynki z praktycznie niewiarygodnym przeciwnikiem dawno wyszły z mody, tak więc dlaczego nie zacząć właśnie od SmackDown Women’s Championship? Zrzućmy tytuł na Mandy, dajmy Asuke kilka miesięcy przerwy i pokażmy, że tytuł kobiet niebieskiej tygodniówki na WrestleManii też może coś znaczyć.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".